• 79a2f3e7
 • 7fbbce23
 • 7e4b5ce2

Најдобро решение за вашиот бизнис проекти

Квалитативни ПСД Шаблон со неограничени можности

  нашето портфолио

  • фабрика за слика

  за нас

  Ningbo BL DC Саладин. е основана во 2010 година Ние сме професионални производител на ниска costBL DC мотор, стандард бл DC серија, планетарен пренос brushless мотор, БИ DC поттикне опрема мотор, BLDC контролер и ние сме среќни да се направи кориснички производи. Ние го поминале IS09001and производи имаат сертификат за CE. Имаме 4 национални изум патенти и 15 комунални patent.We'll удел beartiful иднина. Имаме вечен страст на моторот. lt е нашата изворна енергија whichencourage нас за поддршка на нашите клиенти за успех worldwidely. Ние ги доставуваме совршен productswith oerall innvation capabilit, промовирање на развој на моторните industry.What повеќе, webuild нова цел со ова, ние постојано зголемување на нашата способност compettion Тоа го прави BLDCbecome добар партнер на busiss.rom производ иновација на производството и intemationalsale, BLDC е pasional на зедницата своите клиенти со нови производи и најдобра услуга.

  Нови пристигнувања