• 79a2f3e7
 • 7fbbce23
 • 7e4b5ce2

Zgjidhja më e mirë për Projekte biznesin tuaj

Template cilësore PSD me mundësi të pakufizuar

  Portfolio ynë

  • foto fabrikë

  Rreth nesh

  Ningbo BL DC Co.Ltd. është themeluar në vitin 2010. Ne jemi një prodhues profesional të motorit të ulët costBL DC, standarde seri Bl DC, brushless motor planetare gear, BI DC motor gear nxisë, BLDC kontrollues dhe ne jemi të kënaqur për të bërë produkte të përshtatur. Ne kemi kaluar produkte IS09001and kanë vërtetimin e CE. Ne kemi 4 kombëtare patentë shpikje dhe 15 shërbimeve aksion patent.We'll ardhmen beartiful. Ne kemi pasion të përjetshme në motor. Fuqia lt e jonë origjinale whichencourage ne për të mbështetur klientët tanë për sukses worldwidely. Ne furnizimit productswith përsosur oerall innvation capabilit, duke promovuar zhvillimin e motor industry.What më tepër, webuild një qëllim të ri me këtë, ne vazhdimisht të rrisin aftësinë tonë COMPETTION Kjo e bën BLDCbecome një partner i mirë në inovation produktit busiss.rom të prodhimit dhe intemationalsale, BLDC është pasional të sevice klientët e saj me produkte të reja dhe shërbimin më të mirë.

  Arritje të reja